Je winkelwagen is momenteel leeg
GRATIS THUISBEZORGD
Hoofdkussen Gilder Zen
Verkrijgbaar in Soft, Medium en Firm
Optimale Steun
Ingestikte dwarsnaad
Ademende 3D-mesh
Hoofdkussen Gilder Zen
Dit kussen loopt in een boog, zodat er ruimte is voor de schouder. Hierdoor krijgt jouw hoofd de juiste ondersteuning en zitten de schouders niet in de weg.
Het kussen is voorzien van een horizontale ingestikte dwarsnaad. Hierdoor komt jouw hoofd automatisch in de juiste positie en blijft de vulling van het kussen gelijkmatig verdeeld.
3 hardheden
3D-Mesh
Aan de schouderzijde van het kussen zit een speciaal ontworpen 3D-mesh, een ademend gaas dat zorgt voor een perfecte ventilatie.
Percal geweven katoenen tijk
Het kussen heeft een hoogwaardige Percal geweven katoenen tijk. Deze is vocht- en temperatuur regulerend. Doordat het materiaal heel goed ventileert, blijft de frisheid en de algemene hygiëne van het kussen uitstekend. De tijk is voorzien van een ritssluiting.
Het kussen is anti-allergisch, anti-huisstofmijt en anti-bacterieel.